V ZIMĚ | Dovolená Lipno, M-Apartments Lipno nad Vltavou

V ZIMĚ

Angebot

Apartmány Železná Ruda Apartmány Železná Ruda Apartmány Železná Ruda Apartmány Železná Ruda Apartmány Železná Ruda

V zimě

I v zimě má zasněžené Lipno co nabídnout – v okolí Lipna je na 45 km upravovaných běžeckých tras a Skiareál Lipno nabízí zajímavé vyžití především rodinám. Na devět převážně lehčích širokých sjezdovek se snowparkem, které jsou při nepřízni počasí uměle zasněžovány, Vás dopraví 3 čtyřsedačkové lanovky. Děti se mohou pobavit v dětském lyžařském Foxparku kapitána Lipánka.

Další zábava na ně i na Vás čeká při večerním lyžování nebo v celoročně otevřeném Aquaparku, bobové dráze či celoročně otevřené Stezce korunami stromů. Za lyžováními se můžete vydat i za hranice, do lyžařského areálu Sternstein nebo Hochficht.

V případě příznivého počasí, tzn. pořádné zimy, si můžete dopřát neopakovatelný zážitek – bruslení na zamrzlém Lipně. Jedenáctikilometrová dráha je upravována až do Frymburku a nechybí na ní stánky s malým hřejivým občerstvením. Pro zajímavost: dráha je po oficiálním měření uznána jako nejdelší na světe, druhá za ní je se 7,8km bruslařská dráha v Ottawě.

Pokud nás navštívíte koncem lyžařské sezony a počasí k Vám bude přívětivé, na bruslařské dráze si sice již nezabruslíte, zato může zažít neobvyklé spojení – zatímco na sjezdovkách se ještě na kvalitní sněhové pokrývce v plné míře lyžuje, již odtáté silnice a stezky lemované jarní trávou lákají k výletu na kole, in-linech nebo jenom k prosluněné procházce. V tuto dobu zde míchají lyžařské helmy s cyklistickými a dovolenou si lze užít opravdu plnými doušky, navíc za posezónní ceny!

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava, Lipno - turistické informace, tipy na výlety, ...